מצב נגישות / ניווט באמצעות מקלדת דלג לתוכן תפריט ניווט נגיש פאנל נגישות איפוס נגישות מפת אתר הצהרת נגישות

פינת אוכל עגולה נפתחת

פינת אוכל מעוגלת ונפתחת היא בדיוק הפתרון שחיפשתם – גם אם אתם לא יודעים זאת. לפינת אוכל כזו יש מגוון רחב של יתרונות, שהופכים אותה לבחירה המועדפת על מגוון רב של אנשים: גם יתרונות שקשורים לצורה העגולה שלה, וגם כמובן, יתרונות של פינת אוכל נפתחת.

למה לבחור דווקא בפינת אוכל עגולה

לפינת אוכל עגולה יש מגוון רב של שימושים אשר הופכים אותה לאחת מהאפשרויות האטרקטיביות ביותר עבור אנשים כמוכם, אשר רוכשים ריהוט לבית, לגינה, למרפסת או לחצר. ראשית כל, פינת אוכל עגולה מאפשרת ישיבה אשר יוצרת תחושת קהילתיות, שייכות, ומעל לכל שוויוניות – אין עוד ריבים או אי נעימויות בנוגע לשאלה הקבועה, מי מתכוון לשבת בראש השולחן.

שנית כל, פינת אוכל עגולה יוצרת מראה עדכני ומיוחד יותר מאשר פינת אוכל מלבנית. למרות שגם לפינת אוכל בצורת מלבן יש יתרונות, אין ספק שמדובר בבחירה המובנת מאליה, אשר תהיה נפוצה ומקובלת יותר. לכן, אם אתם מעוניינים לעצב את הבית שלכם בצורה מסוגננת, ייחודית ומעניינת יותר, כדאי לבחור דווקא בפינת אוכל עגולה. בחירה זו תעורר התפעלות והערכה בקרב האורחים שלכם, וללא ספק תרגש ותספק אתכם יותר מאשר פינת אוכל רגילה ומרובעת.

למה פינת אוכל נפתחת היא נוחה יותר לשימוש

עכשיו, כאשר אתם יודעים קצת יותר על היתרונות של פינת אוכל עגולה, אין ספק שזו היא אפשרות שאתם שוקלים – אבל יכול להיות שאתם עדיין שואלים את עצמכם, למה לבחור דווקא באחת כזו שהיא גם נפתחת?

ובכן, פינת אוכל נפתחת תאפשר לכם מגוון של יתרונות – אבל בראש ובראשונה, מדובר ביתרון של חסכון במקום. אם בדרך כלל אתם לא מספר רב של אנשים אשר סועדים לשולחן, פינת אוכל נפתחת תאפשר לכם לסגור אותה ולהשתמש בה בעודה סגורה – כלומר, קטנה יותר – וכך לחסוך במקום, ולהשאיר חלל רב יותר לשימושים אחרים. מארחים חברים או בני משפחה? תוכלו לפתוח ולהרחיב את פינת האוכל שלכם בקלות ובמהירות על מנת לארח בנוחות.

בנוסף, פינת אוכל נפתחת וניתנת לקיפול, תאפשר לכם להזיז אותה בצורה נוחה ומהירה יותר, ואפילו לאחסן אותה לחלוטין במקרה הצורך, או אפילו להעביר ולשנע אותה מחדר לחדר. עם פינת אוכל שיכולה להיסגר ללפחות חצי מגודלה הרגיל, לא תצטרכו יותר לחשוש מעניינים כגון מעברי דירה, אריזות או אפילו שינויים בעיצוב של הבית שלכם.

איך עובדת פינת אוכל עגולה נפתחת?

יש כמה דרכים שבהן פינת אוכל יכולה להיות גם עגולה וגם נפתחת: פינת האוכל יכולה להתקפל לצורת חצי עיגול, ואז, כאשר היא נפתחת – היא תהיה בצורת עיגול שלם; או שפינת האוכל יכולה להיות עגולה גם בצורתה המקופלת, וכאשר היא נפתחת כדי שתוכלו להרחיב אותה ולהושיב סביבה אנשים רבים יותר, היא תוכל להפוך לאליפטית, או לחילופין פשוט להתרחב לעיגול גדול יותר.

לשתי האפשרויות יש מגוון של יתרונות: פינת אוכל שתמיד נשארת עגולה, תאפשר לכם להנות מהיתרונות הרבים של פינת אוכל עגולה שציינו מעלה, בעוד שפינת אוכל אשר מתקפלת לצורת חצי עיגול, תוכל לאפשר לכם להצמיד אותה לקיר בחלקה הישר (כלומר הקו שחוצה את העיגול לשניים), וכך תוכלו לחסוך במקום ולהתנהל סביב השולחן ללא הפרעות. במיוחד אם אתם מתגוררים לבד, או שאתם רק שני אנשים, לא תצטרכו יותר מדי מקום על מנת להנות מפינת האוכל העגולה גם כאשר היא סגורה – וכשתרצו לפתוח אותה, עדיין תוכלו להנות מישיבה נינוחה ומרווחת סביב השולחן.