מצב נגישות / ניווט באמצעות מקלדת דלג לתוכן תפריט ניווט נגיש פאנל נגישות איפוס נגישות מפת אתר הצהרת נגישות

מזנונים ושידות

פינות אוכל – כי לפעמים האוכל הוא רק תירוץ…

מזנונים ושידות, בניגוד לרהיטים אחרים בבית, נועדו יותר ליופי מאשר לשימושיות. אמנם יש להם מטרה מאוד מסוימת ומאוד שימושית, והיא לאחסן פריטי נוי כאלה ואחרים, או דם פריטים אחרים, המקומות מוסתרים יותר, אך בסופו של דבר מזנונים ושידות הם ליופי. החומרים הפופולאריים ביותר מהם מרכיבים מזנונים הם עץ וזכוכית, והשילוב בין החומרים הללו, בזכות עיצוב טוב ומעורר השראה, יוצרים רהיטים מרהיבים ביופיים. מקומם של המזנונים הוא לרוב בסלון של הבית, ואותם מזנונים ושידות הם חלק מן התפאורה הבסיסית שכל אחד מהאורחים רואה כאשר הוא נכנס לבית עצמו.

מזנונים – איך בוחרים?

לפני שקונים מזנון אחד חשוב מאוד לבדוק מספר דוגמאות של מזנונים העשויים מחומרים שונים, בשביל לראות מהו ההבדל המהותי בין כל אחד מהם. מזנונים ושידות יכולים להיות עשויים מכל מיני סוגים של עץ, והשילוב עם הזכוכית יכול להיות לעיתים בעייתי, ולכן חשוב לבדוק את העמידות של כל מזנון. אם יודעים מה הולך להיות על המזנון ומה הצורך השימושי הבסיסי ממנו, אז כבר זוהי התחלה מאוד טובה, משום שלכל עיצוב מזנון יש את היופי שלו ואת האופי שאמור להתאים לשאר הרהיטים בסלון. ניתן לקנות מזנונים בהתאם לרוח ולהתאים לעיצוב רהיטים שיש בסלון,  אם ברצונכם להחליף ריהוט נוסף בסלון , אז ניתן לרכוש רהיטים באותו עיצוב , למשל אם בחרתם מזנון מעץ מלא אז רצוי לבחור בשולחן מעץ מלא פינות אוכל (למידע נוסף – פינות אוכל במבצע), בכל זאת גם אם אתם מעוניינים ברכישת מזנון בלבד תדעו שיש לכם על מי לסמוך , צוות מקצועי של חברת “דגם רהיטים” בעל ניסיון רב בתחום הרהיטים והעיצוב פנים  ידעו להתאים עבורכם את המזנון  המתאים ביותר אשר עונה לכל הדרישות והציפיות שלכם .

היופי של הוא רק פרמטר אחד, אמנם מאוד חשוב ומאוד קריטי, אך גם החוזק שלו צריך להיות פרמטר מאוד משמעותי. הרהיטים הללו עשויים מחומרים שיכולים להישבר בקלות, במידה ומתייחסים אליהם בזלזול וממעיטים בערך הרגישות שלהם, ולכן כל הפרמטרים הללו צריכים להילקח בחשבון. בנוסף לכל יש גם את עניין המחיר. אפשר לדבר על פרמטרים כל היום, אבל אם הרהיט אינו עומד בתקציב שאמור לממן אותו, צריך למצוא אחד שכן עומד בתקציב, כאשר מזנונים ושידות כיום הם בהחלט יציבים, חזקים ויפים, והשאלה היא רק שאלה של חומרים.