מצב נגישות / ניווט באמצעות מקלדת דלג לתוכן תפריט ניווט נגיש פאנל נגישות איפוס נגישות מפת אתר הצהרת נגישות

 

דגם רהיטים – איכות ואווירה ביתית

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט המחודש של ‘דגם רהיטים’, יצרנית הרהיטים הגדולה והאיכותית בישראל. דגם רהיטים הוקמה עוד בשנת 1968 על ידי בעלי מלאכה מקצועיים בתחום יצור רהיטים, וכיום, אחרי יותר מ-40 שנה, היא גאה להציג מגוון רחב של מוצרי ריהוט, כמו כיסאות, שולחנות או פינות אוכל באיכות גבוהה ובמחירים חסרי תחרות.

‘דגם רהיטים’ מתמחה בבנייה, יבוא ושיווק כיסאות, שולחנות ורהיטים משלימים נוספים, של מבחר היצרנים העולמיים, ועושה זאת תוך הקפדה על סטנדרטים של איכות ושירות ביתי מכל הלב. רהיטי החברה מיוצרים מקשת רחבה של סוגי עץ, החל מבוק, דרך דובדבן, נגה, אלון, פורניר וכלה באמבויה, כל זאת כדי להעשיר את קטלוג הרהיטים שלנו ולספק ללקוחותינו מגוון עשיר של אופציות לריהוט ועיצוב חלל הבית.

פינת אוכל או שולחנות, אתם בוחרים אנחנו בונים!

אנו ב’דגם רהיטים’ מקשיבים לצרכים של לקוחותינו (בין אם מדובר בלקוחות מוסדיים או פרטיים), ומתאימים עבורם רהיטים מיוחדים בגוונים, גדלים ועיצובים משתנים. כי אצלנו ב’דגם רהיטים’ הלקוח תמיד צודק, ומעצבי הרהיטים שלנו יעמדו לרשותכם בכל בקשה שהיא, כמו למשל לשלב עיצוב של שני רהיטים שונים או לבנות רהיטים חדשים וייחודיים על פי תצלומים.

בין אם אתם מחפשים כיסאות, או שולחנות פינות אוכל – אצלנו ב’דגם רהיטים’ תקבלו את המגוון הרחב והאיכותי ביותר בארץ. מלבד מגוון רחב ביותר של ריהוט קטלוגי, תוכלו למצוא אצלנו רהיטים מיוחדים, לרבות שולחנות זעירים הנפתחים לממדים גדולים ושולחנות קונסולה בלעדיים.