מצב נגישות / ניווט באמצעות מקלדת דלג לתוכן תפריט ניווט נגיש פאנל נגישות איפוס נגישות מפת אתר הצהרת נגישות
קבל הצעת מחיר:

3 סיבות לקנות שולחן אוכל נפתח

3 סיבות לקנות שולחן אוכל נפתח, לא הרבה מאיתנו יושבים לאכול ארוחה ביתית בצורה מסודרת בפינת האוכל. חלק אוהבים לשבת לאכול סביב האי של המטבח ואחרים אוהבים לאכול בעיקר מול הטלביזיה.

כדי לשבת לאכול בפינת האוכל צריך סיבות טובות כמו ארוחה משפחתית או חגים ומועדים שבהם כיף לחגוג יחדיו סביב שולחן שהינו רחב דיו להכיל את כולם בצורה נוחה. האם ידעתם כי רוב פינות האוכל אותן רוכשים בעלי משפחות עבור הדירה שלהם כמעט תמיד יגיעו עם האפשרות להרחיב את השולחן עצמו? ישנן סיבות טובות להעדפה זו של פינות אוכל נפתחות על פני אלה “הרגילות”, וכעת נפרט אותן.

לצפייה במגוון פינות האוכל באתר >>

כאשר אתם אוהבים לארח

ישנם אנשים שפשוט אוהבים אנשים ואינם זקוקים לכל סיבה מיוחדת עבור אירוח שלהם בבית לארוחה חמה ומזינה. זה יכול להיות אנשים שמזמינים חיילים בודדים, אנשים שאוהבים לעזור לנזקקים ולהזמין אותם לארוחה שאחרת לא היו אוכלים כלל ומכרים שתמיד עוברים בסביבה הן בשל הדלת הפתוחה והן בשל התבשילים שתמיד ניתן להריח אותם עוד מקצהו השני של הרחוב. במקרה כזה שולחן אשר יכול להיפתח עבור הושבה של עוד כמה אנשים תמיד יכול להועיל בפינת האוכל.

שולחן אוכל נפתח

עבור משפחה שהולכת וגדלה

יש אנשים שמקימים משפחה בישראל מתוך הידיעה כי הם רוצים כמה שיותר ילדים. לא צריך להיות גאון על מנת להבין כי עוד ועוד ילדים מצריך שולחן אוכל שיכול להתמודד עם הצמיחה הזאת של אנשים שיושבים מסביב לשולחן בקידוש בערב שישי ובכל ארוחה משפחתית משותפת. רכישה של שולחן במידה קבועה יגביל את ההורים ויצריך רכישה של שולחן נפתח במוקדם או במאוחר ולכן עדיף לעשות השקעה ראשונית מושכלת מאשר לחפש לאחר מכן למי למכור את הישן ולהשקיע כסף ברכישה נוספת של פינת אוכל שלמה.

חגים ומועדי ישראל

בלוח השנה העברי יש לא מעט חגים, וכאשר ישנם חגים תמיד עולה הצורך להזמין את בני המשפחה הגרעינית או המורחבת לארוחה משפחתית חגיגית שתהפוך כל חג להרבה יותר נעים ופי כמה חגיגי.

שולחן אוכל שיכול להיפתח מספק את מקומות הישיבה הנדרשים על מנת שלא יהיה צורך להביא עוד שולחן או להצטופף יתר על המידה בשעת הארוחה. פשוט בוחרים באורך שמתאים לכמות האנשים שלרוב מגיעה ולכל היותר מוסיפים כסאות לאורחים הנוספים.באופן זה האווירה של החג אותו חוגגים תמיד תהיה נעימה והאוכל יהיה טעים מאי פעם, מי צריך להתארח כאשר יש שולחן נהדר ולארח בעצמכם?